نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران به محلی برای گپ و گفت و رایزنی جامعه فرش ایران تبدیل شده است

2010.09.28


اعضای اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن نیز با حضور در سالن 37 نمایشگاه نوزدهم، ضمن نمایش فرش جام جهانی آفریقای جنوبی، عکسهای مربوط به نخستین موزه ابریشم ژاپن که به نمایشگاهی از فرشهای ابریشمین ایرانی بدل شده
بود را نیز عرضه می کنند
حضور حمید اسحاقی رئیس هیئت اعزامی اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن
در غرفه گروه فرش دانشگاه آزاد اسلامی واحد طبس
نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران به محلی برای گپ و گفت و رایزنی جامعه فرش ایران تبدیل شده است.

- در روزهای برپایی این نمایشگاه تاکنون مقام های دولتی و چهره های نامدار فراوانی به بازدید از فرش های نفیس ایرانی پرداخته اند.
در کنار حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر بازرگانی در روز افتتاحیه نمایشگاه و نیز بازدید رییس مجلس شورای اسلامی، شماری از نمایندگان مجلس، اعضای شورای اسلامی شهر تهران، معاونان وزرای مختلف دولت و روسای سازمان های گوناگونی در نمایشگاه نوزدهم حضور یافته اند.

- حضور مستمر رییس مرکز ملی فرش ایران در نمایشگاه نوزدهم، مجال مناسبی را برای تعامل فعالان فرش دستباف کشور با وی فراهم آورده است.
مرداسی، افزون بر حضور در غرفه مرکز ملی فرش ایران در سالن 37 و برگزاری نشستهای متعدد با گروه های مختلف، از سالنهای متعدد نمایشگاه بازدید کرده و از نزدیک شنوای دغدغه ها، مشکلات و پیشنهادات دست اندرکاران این حوزه می شود.

- برگزاری دومین جشنواره ملی برترین فرش دستباف و برپایی نمایشگاهی از برترین ها در سالن 37، با بازدید و استقبال خوب مردم رو به رو شده و به یکی از بخشهای جذاب نمایشگاه نوزدهم تبدیل شده است.

- مراکز آموزشی و انجمن های طراحان و نقاشان برخی از استانهای کشور که با تسهیلات خاصی در سالن 37 حضور یافته اند، فرصت مطلوبی در اختیار گرفته اند تا نتایج کارهای مطالعاتی، پژوهشی و دستاوردهای تجربی خود را عرضه کنند و توشه خود را غنا ببخشند.

- اعضای اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن نیز با حضور در سالن 37 نمایشگاه نوزدهم، ضمن نمایش فرش جام جهانی آفریقای جنوبی، عکسهای مربوط به نخستین موزه ابریشم ژاپن که به نمایشگاهی از فرشهای ابریشمین ایرانی بدل شده بود را نیز عرضه می کنند.
اعضای این اتحادیه تاکنون خرید قابل توجهی از نمایشگاه نوزدهم داشته اند.

- در نمایشگاه امسال، از بازدیدکنندگان ثبت نام به عمل می آید و ورود آنان به هر سالن نیز ثبت می شود. بدینوسیله، ضمن ایجاد بانکی اطلاعاتی از علاقه مندان به نمایشگاه فرش دستباف برای اطلاع رسانی در دوره های آتی، آمار بازدیدکنندگان نمایشگاه به تفکیک هر سالن نیز مشخص خواهد  شد.
 
- حضور چشمگیر و پرتعداد رسانه های مختلف خارجی و داخلی در نمایشگاه و پوشش خبری مطلوب این رویداد در خبرگزاری ها، مطبوعات، پایگاه های اینترنتی و شبکه های رادیویی و تلویزیونی داخلی و خارجی از نقاط قوت نمایشگاه نوزدهم به شمار می آید.
.
 

  همچنين در اين باره بخوانيد:
خبر-گزارش تصویری از غرفه اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن
خبر-حضور رئیس مجلس و رئیس مرکز ملی فرش ایران در غرفه اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن
خبر-نوزدهمین نمایشگاه فرش دستباف ایران به محلی برای گپ و گفت و رایزنی جامعه فرش ایران تبدیل شده است
خبر- برترین فرش های نمایشگاه نوزدهم معرفی شدند
خبر- معاون اول رييس جمهور از فرش جام جهاني ‪ ۲۰۱۰‬رونمايي كرد
خبر- فرش جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي قيچي خواهد خورد
خبر- فیصل مرداسی در یک نشست خبری در مرکز ملی فرش ایران
خبر- برگزاری نوزدهمين نمايشگاه فرش دستباف ايران

2006 © Persian Hand woven Carpet Association - All Rights Reserved

本文へジャンプ
`日本語
اتحاديه فرش دستبافت ايران
در ژاپن


متن کامل اساسنامه پیشنهادی اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن

اعضاءاتحادیه فرش دستباف ایران

شرایط پذیرش عضو


تسهیلات جهت اعضاء اتحاديه فرش دست بافت ايران

های فرش دستبافت ايران


برگزاری نمایشگاه ها وسمینارهای فرش دستباف در ايران و ژاپنگزارش تصوری از سمینارعالی فرش دستباف ایران در ژاپننخستين کارگاه آموزش عالي شناخت فرش ایران در ژاپن


همچنين در اين بخش بخوانيد... بازگشت تماس با ما در باره اثحادیه صفحه اول
اتحاديه فرش دستباف ايران در ژاپن

جناب آقای سید عباس عراقچی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران–ژاپن -توکیو