پورتال اختصاصی اتاق فکر فرش آغاز به کار می کند

2009.08.18


چندیست که اتاق فکر فرش ایران نیت نموده تا پرتال اختصاصی خود را تدارک ببیند. اتاقی ثبت شده و رسمی که قصد دارد با استفاده از این پرتال خبرهای فرش را از سراسر جهان جمع کند و به مخاطبان خود عرضه کند.

 این پرتال که برخلاف پرتال های دیگر، برای خود هیچ گونه حق اشتراکی قائل نیست. می کوشد از رنگ ها و سنگ های نقره و الماس و طلا عبور نموده و بدون منت اشتراک رایگان یک ساله خبرهای این هنر شهیر ایران زمین را در دسترس همگان قرار دهد.

همچنین این اتاق قصد دارد بدون ستاندن دانگی (برخلاف روش های متداول که پاره ای گاه دانگ بگرفته و گاه نگرفته بانگی بر می آورند و سنگی می اندازند) فعالیت ها و برنامه های خود را به پیش ببرد. تا، بل راهی باشد برای شناساندن بهتر و بیشتر فرش دستباف ایران ،در جهان.

 از دیگر تصمیات اخذ شده در باب این پرتال چنین است، که آن از سنگ پرانی و سنگ اندازی دوری گزیند؛ و از نابکاری و دورغ را در دغل کردن دوری جوید و آبروی نریزید.

بلکه در عوض آن دلی را به کف آورد و اخبار و نقل ها و سخنان را با ذکر نام مخاطبان و بینندگان و جستجوگران حقیقی و حقوقی به معرض دید بگذارد. تا هر که از راه رسید سخن به گزاف باز نکند و هرچه که خواست بار و سوار دیگری نکند.

از این رو این پرتال نام مخاطبان خود را درپس پرده قرار نمی دهد تا مدیران و مدبران خود آن، نتوانند از نام درویش یک قبایی بهره برند و از نام او اما به کام خود سخنی ناروا به شخصی یا شرکتی یا دفتری نسبت دهند. و آن گاه از خود بدین شیوه برائت جویند و فرافکنی نمایند  گناه و تقصیر را بر مخاطبی ناآشنا و ناشناس بی اندازند.

و در آخر نیز این اتاق که خود را اتاقی ثبت شده و رسمی می داند مایل است با تمامی اتاق ها و اتحادیه ها , و دیگر ارگان و سازمان های ثبت شده و ذیصلاح فرش دستباف چه در ایران و چه در اقصا نقاط جهان به گفتگو و تبادل نظر بپردازد. تا در عرصه فرش طرحی نو در بی اندازد. تا جایی که این اتاق اعلام می دارد که در صحنه و پهنه چنین طرح اندازای از تمامی شهرها و شهرستان های کشور خبرنگار فعال می پذیرد.
در ضمن با شرکت تلفن بین المللی ژاپن در مذاکره هستیم تا شاید حمایت مالی این پرتال را به عهده گیرند
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با ما تماس حاصل نمائید در ضمن از تهدید کردن ما خوداری فرمائید که ما خود از سوختگانیم

کاری کنیم ورنه خجالت برآوریم *** روزی که رخت جان به جهان دگر کشیم

دگر مطالب خواندنی اتاق فکر فرش دستباف ایران
>
 اتاق فکر فرش دستباف ایران در ژاپن عضو هیچ اتاق فکری نیست
 پورتال اختصاصی اتاق فکر فرش آغاز به کار می کند
 تقدیم گواهينامه هاي پايان دوره کارگاه آموزش عالي فرش دستباف توکيو
با نظرات خور ما را خود آشنا کنید - برای ارسال نظر خود اینجا را کلیک کنید
آموزه فرش های کهن ابریشم و دیگر دست بافته های ابریشمی،برای نخستین بار در ژاپن

نخستين سمینار و کارگاه آموزش عالي شناخت فرش دستباف در ژاپن با موفقیت برگزار گردید
نمایشگاه ها و سمینارهای های فرش دستباف ايران


نمایشگاه ها و سمینارهای های فرش دستباف ايران


اتاق فکر فرش ايران در ژاپن


اتاق فکر فرش ايران در ژاپنگواهينامه هاي پايان دوره کارگاه آموزش عالي فرش دستباف توکيو صادر گرديد2006 © Persian Hand woven Carpet Association - All Rights Reserved

本文へジャンプ

هشدار به اتحادیه ها ، ارگان ها ، سازمانها ، اساتید ، دانش آموختگان ،توليدکنندگان و تجار: مراقب داد و ستد احتمالي خود بااتاق جعلي فکر فرش ایران باشيد بازگشت تماس با ما در باره اثحادیه صفحه اول
اتحاديه فرش دستباف ايران در ژاپن
Persian Carpet Association In Japan

جناب آقای سید عباس عراقچی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران–ژاپن -توکیو