اباطیل جالا جوکول را بلعيد
کارپتور- عليرضا قادري
2010.04.27
هيولاي جالا جوکول بيشتر ميهمانان خارجي کيش را بلعيد!!
کارپتور- عليرضا قادري

عکس اوزاوا به دیوار  ..........................................................................................     
    را کج کرده به دفاتر کارشان برگشتند.
    اين روزها هر کس که در تدارک ميهمان ناکام مي ماند جوکول را مسئول آن معرفي مي کند. حالا فرق نمي کند که ميهمان ميهمان نمايشگاه ژاپن باشد يا نمايشگاه کيش.
    نکته حيرت آور شهامت، جسارت و دل و جگري
کارپتور- عليرضا قادري
..........................................................

آیا استفاده این گونه ادبیات برای متولی فرش ایران صحیح می باشد
آیا حدمت امامراده دیت متولی نیست
نوشتار ذیل نمونه ایی از ادبیات استفاده شده سایت و شخصی است نه خود را یکی از متولیان فرش ایران می خواند

http://www.carpetour.com/fa/part.asp?p=2013&AID=20713
..........................................................

89/2/9 - کارپتور
    عليرضا قادري
    
    طنز:
    70 نفر از ميهمانان خارجي که حتما و يقينا از خريداران جدي و پا به رکاب فرش بودند با تمامي تلاشي که کردند نتوانستند خود و چمدانهاي حاوي ارزهايي را که براي خريد از نمايشگاه کيش به همراه داشتند از چنگال ايجاف جالا جوکول برهانند و ناگزير سر خودرو را کج کرده به دفاتر کارشان برگشتند.
    اين روزها هر کس که در تدارک ميهمان ناکام مي ماند جوکول را مسئول آن معرفي مي کند. حالا فرق نمي کند که ميهمان ميهمان نمايشگاه ژاپن باشد يا نمايشگاه کيش.
    نکته حيرت آور شهامت، جسارت و دل و جگري است که برخي ديگر از ميهمانان در مواجهه با اين غول بي شاخ و دم بخرج داده و توانستند با پيچاندن بموقع غول! مربوطه در نمايشگاه حاضر شوند.
    آگاهان مرتبط با جوکول در گفتگو با مراکز علمي و دانشگاهي از خشم فراوان جوکول نسبت به تهمت هاي ناروايي که به وي زده شده و کارهاي نکرده اي که به او نسبت داده شده است خبر داده و افزوده اند که دليل جوکول براي عدم طرح موضوع در دادگاه و اعاده حيثيت، دلسوزي نسبت به موقعيت مقاماتي بوده است که ناخواسته و بر اساس زمزمه هاي درگوشي جالا جوکول را مسبب قلمداد نموده اند.
    
    
***
در خبرها آمده است:
    فوران آتشفشان «ايجاف جالا جوكول» در ايسلند ممکن است باعث فعال شدن آتشفشان همسايه «كاتلا» شود كه مي‌تواند با فعاليت و فوران خود خرابي‌هاي فراواني را برجاي بگذارد، به طوري كه آخرين فوران آتشفشان «كاتلا» در سال 1918 ميلادي باعث ذوب حجم وسيعي از يخچال‌هاي كوهستان و وقوع سيلاب شد.
    
    با توجه به قسمت دوم پاراگراف بالا تکليف مهمانان خارجي نمايشگاه شهريور ماه هم روشن است و پيشاپيش مي توان کاتلا را که بواسطه تحريک جالا جوکول مانع از ورود خريداران فرش به نمايشگاه هاي داخلي شده است محکوم نمود.
    
    اما گزارشگران و کارشناسان بيخبر از همه جا!! از دهانشان در رفته که پس چطور است که عزيزاني! از جمع دعوت شدگان در نمايشگاه کيش حاضرند. گروه ديگري از همين جنس گزارشگران بيخبر هم بصورت نسنجيده اي اظهار داشته اند که بديهي است ميهمانان چون نمي توانسته اند از اروپا و امريکا بيايند ميهمانان شرکت کننده را شبه خريداران هندي و چيني و پاکستاني و افغان تشکيل داده اند.
    
    در همين حال يکي از رانندگان تاکسي کيش مي گويد: عجيب است که بيشتر مسافران من اين روزها در ميان صحبت هايشان از عبارات عجيب و غريبي چون "بيخيال بابا" ، "خاليه عزيز"، "همينه که هست"، "ما را گير آورده اند" و عبارت کدگذاري شده و نا مفهوم ديگر به فراواني استفاده مي کنند.
    
    
***
و باز هم در خبر ها آمده است:
    برگزارکنندگان نمايشگاه کيش آتشفشان ايسلند را دليل عدم ورود 70 نفر از خريداران و ميهمانان خارجي اعلام نمودند.
    
    
***
    امان از دست اين جوکول ها!
 
و این ها هم نمونه کامنت هائی است بی نام و نشان که این سایت به هر نامی که دل بخواهد پخش می نماید
هيولاي جالا جوکول بيشتر ميهمانان خارجي کيش را بلعيد!!

نظرات شما:
  •             
واقعا مرکز دیگر دارد گندش را در می آورد. برگزاری زوری کلاس برای یک عده فروشنده فرش خارجی که نه سر داشت و نه ته، برگزاری المپیادی که شرکت کنندگانش زوری به مسابقه آورده شده اند، دادن غرفه های 30 تا 40 متری مجانی به دانشگاهها در نمایشگاه کیش که همگی نشان از بی توجهی اهل فرش به برنامه های تکراری ، کسل کننده و بی ربط مرکز ملی دارد. روندی که مرکز دنبال می کند طوری است که این شبهه به ذهن می آید که آقایان مخصوصا دارند کار ها را طوری پیش می برند که مرکز برود میراث فرهنگی. هشدار بدهید این نحو کار کردن بو دار است. آقایان به عمد دارند خرابکاری می کنند تا جامعه را به این قبول فکری برسانند که اگر مرکز ملی برود میراث بهتر است. آقای قادری در خصوص این فتنه لطفا هشدار دهید.

  • آقای      شرکت کننده در نمايشگاه      فارس
با سلام وعرض ادب " البته از روي عادت !

حالا برخي بي انصافا ميگن فرش تو وزارت بازرگاني ناموفق بوده "
امان از دست اين ميراث فرهنگي وگردشگري .. .. راستي اين جوکول توي فرش ايران نمونه که سوژه ي خوبي خواهد شد براي توجيه عملکرد 5 سال آينده متوليان فرش ..........


  • آقای فعال فرش           
نمايشگاه فرش کيش در سال گذشته که طبق معمول محلي مناسب براي ديد و بازديد و احوالپرسي تجار ديروز فرش بود و صد البته محل تفريح گروهي کثير از مسئولان تشکلهاي وابسته به فرش و مديران مرکز ملي فرش نه خبري از اتشفشان ايجاف جالا جوکول در ايسلند بود و نه از چمدانهاي مملو از ارز خريداران و مخصوصا خريداران که چه عرض کنم خريداري.
اين نيز بگذرد.
کارپتور- عليرضا قادري
  همچنين در اين باره بخوانيد:

本文へジャンプ
`日本語
اتحاديه فرش دستبافت ايران
در ژاپن


متن کامل اساسنامه پیشنهادی اتحادیه فرش دستباف ایران در ژاپن

اعضاءاتحادیه فرش دستباف ایران

شرایط پذیرش عضو


تسهیلات جهت اعضاء اتحاديه فرش دست بافت ايران

2006 © Persian Hand woven Carpet Association - All Rights Reserved

همچنين در اين بخش بخوانيد... بازگشت تماس با ما در باره اثحادیه صفحه اول
اتحاديه فرش دستباف ايران در ژاپن

جناب آقای سید عباس عراقچی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران روابط عمومی مرکز ملی فرش ایران–ژاپن -توکیو